Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.” Hipokrates (460–377 p.n.e.)

Medikon Szkolenia Pierwszej Pomocy

Kim jesteśmy

Zespół Medikon od 2012 r. zajmuje się szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Nasi instruktorzy to zawodowi Ratownicy Medyczni, którzy na co dzień wykonują pracę w zespołach wyjazdowych Ratownictwa Medycznego.

Oferujemy szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb i specyfiki pracy. Przekazujemy wiedzę w sposób prosty, ciekawy i praktyczny.Scenariusze ćwiczeń to zdarzenia faktyczne z naszej codziennej pracy.

Zapraszamy

Nasz zespół

Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń pierwszej pomocy. Od 2008 r. przeszkoliliśmy ponad  20.000 osób. Szkolenia prowadzimy dla firm prywatnych, instytucji publicznych oraz dla osób indywidualnych.Od 2012 r. dzielimy się naszym doświadczeniem, przekazujemy wiedzę, oraz  praktyczne umiejętności radzenia sobie w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Jesteśmy przekonani, że każdy może nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, niezależnie od swojego charakteru czy sytuacji w jakiej się znalazł. Jak to możliwe? Uważamy, że wiedza przekazywana w sposób prosty i przyjazny obniży poziom lęku w czasie prawdziwego zdarzenia i pozwoli wam skutecznie działać.

Karol Bączkowski Medikon Szkolenia Pierwszej Pomocy

mgr. rat. med. Karol Bączkowski

Piotr Zbielski Medikon Szkolenia Pierwszej Pomocy

mgr. rat. med. Piotr Zabielski

Z kim współpracujemy

Hotele, placówki oświatowe, małe i duże firmy, osoby indywidualne, szkoły nauki jazdy, centra handlowe i biurowce wielkopowierzchniowe.

Szkolenia prowadzimy praktycznie dla wszystkich podmiotów działających na rynku.

fot. Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni